Покришка мотоциклетна вантажна посилена 4.00-12 CHAOYANG H-621 ( 100 / 100 - 12 ) ( Прат Янг ), безкамерная мотошина ( tubeless ), універсальний асфальтовий малюнок протектора, для максискутеров 150 / 250 см3 - Phantom GY-250 / Haotian 150 / Honda PCX-150 / Zongshen TORNADO CH-200/250 / Bravo CH-250 / Musstang / Viper Tornado CH-250 / Skywawe 250 ( Зоншен Торнадо-200 / Браво-250 / Мустанг-250 / Вайпер Вулкано / Торнадо-250 / СкайВэйв-250 ), а також вантажних 3-х колісних мотоциклів і чоперів Zongchen / Мураха / Foton / Lifan / Musstang / Zubr / Five Star ( Зубр / Фотон / Мустанг / Файв Стар ), виробник - CHAO YANG ( Тайвань ).

Переваги моторезины



Також зверніть увагу
Покришки для європейських скутерів
Покришки для іноземних скутерів
Шини для квадроциклів і минивнедорожников
Покришки для китайських скутерів Як замовити?





Чому варто купувати у нас?



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір покришок | 12" (дюймів) |
| Розмір | 4.00-12 |
| Сумісність з: | Viper Zongchen Horse Mustang |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
- Ціна: 1 158 ₴





