Шина 2.50-17 DEESTONE D-809
Покришка 2.50-17 DEESTONE D-809 - це якісна, довговічна і надійна покришка для мопедів. Вона має універсальне зображення протектора, яке ідеально підходить для експлуатації на наших дорогах.
Гума підходить для мопедів з колесом діаметром 17 дюймів, серед яких Alpha, Delta, Active і тд.
Це камерний клас шини (Tubeless), з камерою в комплекті.
Виробник цієї якісної м'якої покришки - DEESTONE, Таїланд.
Для правильного вибору покришок для скутерів, мопедів чи мотоциклів рекомендуємо самостійно зробити виміри свого колеса або ж подивитися на маркування старої гуми. Широкий асортимент товару в магазині Fine Tyres і доступні ціни дозволять зробити вам вигідну покупку!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deestone |
| Країна виробник | Таїланд |
| Стан | Новий |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Тип | Камерна "TT" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Полнопрофильная шина | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір покришок | 17" (дюймів) |
| Сумісність з: | DELTA ( ДЕЛЬТА ) , ALPHA ( АЛЬФА ) , ACTIVE ( АКТИВ ) , SABUR ( САБУР ) |
| Модель | D |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
- Ціна: 810 ₴








