Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка для квадроциклів і ATV - AT 19 x R 7 8 DURO DI-2005 ( 205 / 80 - 8 ), бескамерка ( Tubeless ), 2 PR - двошарова шина, покришка відмінної якості !! виробник - DURO ( Дуро ) , Тайвань.
Запчастини для скутерів і мопедів , мокиков , мотоциклів , квадроциклів , картингу .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DURO |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Розмір покришок | 8" (дюймів) |
| Розмір | 19x7-R8 |
| Сумісність з: | Баггі / ATV / UTV / квадроцикл |
| Діаметр колеса/диска | 8" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
- Ціна: 1 648 ₴



